RCK Slavonika 5.1 – “Usavršavanje nastavnika –„ Fleksibilni obradni sustavi“ iz područja industrijske automatizacije

U sklopu projekta RCK Slavonika 5.1. financiranog iz Europskog socijalnog fonda, predavačica Marija Stoić, mag. ing. mech. v. pred. sa Sveučilišta u Slavonskom Brodu, održala je edukaciju naziva “Usavršavanje nastavnika –„ Fleksibilni obradni sustavi“ iz područja industrijske automatizacije.

♦ Edukacija je održana 26. svibnja 2021. i 2. lipnja 2021. godine.

♦Teorijski dio edukacije realiziran je u prostorima Tehničke škole Slavonski Brod, dok je praktični dio održan u tvrki Experio d.o.o koja predstavlja spoj najmodernije tehnologije, stručnosti i profesionalnosti u području planiranja, projektiranja i usluge strojne obrade metala.

♦ Na radionici su sudjelovali nastavnici iz Tehničke škole Slavonski Brod i nastavnici iz partnerskih škola.