Upis u prvu godinu studija

Za upis na stručne prijediplomske studije Tehničkog odjela kandidati se prijavljuju putem Nacionalnog informacijskog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU) odnosno preko mrežne stranice www.postani-student.hr uz uvjet da su završili četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje u RH ili odgovarajuću srednju školu u inozemstvu. Kandidati koji su u RH završili četverogodišnju srednju školu 2010. godine i nakon, obvezni su položiti ispite državne mature.

Kandidati koji su završili četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje prije 2010. prijavljuju se putem Nacionalnog informacijskog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU) i nisu obvezni položiti ispite državne mature u svrhu upisa na visoko učilište Kandidati koji su završili srednju školu u inozemstvu (primjer BiH) nisu obavezni položiti državnu maturu, ali se prijavljuju preko NISpVU sustava.

Promotivni letak o stručnom studiju Proizvodnom strojarstvu

Promotivni letak o stručnom prijediplomskom studiju Informatika i informacijske tehnologije

Detaljne informacije o studiranju na studijskim programima Tehničkog odjela u 2023./2024. godini može pronaći u Informacijskom paketu

Detaljne informacije o studiranju na studijskim programima Tehničkog odjela u 2024./2025. godini može pronaći u Informacijskom paketu

Natječaj za upise u prvu godinu studija u akademskoj godini 2024./2025.