RCK „Slavonika 5.1 – Primjena termografije iz područja Infracrvena termografija

U sklopu projekta RCK „Slavonika 5.1”, UP.03.3.1.04.0018 dana 16. i 17. veljače 2021. godine održano je usavršavanje nastavnika iz područja Energetske učinkovitosti s naglaskom na temu “Primjena termografije iz područja Infracrvena termografija”.

►Predavanja su se sastojala od teorijskog i praktičnog dijela, a nastavnici su imali priliku koristiti termo kameru te u praksi primijeniti stečena znanja.

►Usavršavanje je vodio Ivica Lacković, dipl. ing. stroj., v. pred. sa Sveučilišta u Slavonskom Brodu.

► Ministarstvo poljoprivrede u ovoj akad. god. stipendiralo je 62 studenta iz područja biotehničkih znanosti koji studiraju na Biotehničkom odjelu Sveučilišta u Slavonskom Brodu. Godišnji iznos stipendije je 10.000,00 HRK.