Obavijest o početku akademske godine i prvom danu nastave

Poštovani studenti,

ovim putem Vas obavještavamo da je početak nastave u akademskoj 2021./2022. godini predviđen za 4. listopada 2021. godine.

Taj dan biti će organiziran prvi nastavni sat za sve redovite studente upisane u 1., 2. i 3. godinu Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo.

Raspored održavanja nastave za redovite studente je sljedeći:

1.godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 8,30 sati na Strojarskom fakultetu (Trg I. B. Mažuranić), učionica 205.1

2.godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 11,00 sati u učionici br. 1, prizemlje, na adresi Dr. Mile Budaka 1. (zgrada gdje su informatičke učionice).

3.godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo.

Početak nastave je u 8,00 sati u učionici br. 2, prvi kat, na adresi Dr. Mile Budaka 1.

Sve studente molimo da se pridržavaju epidemioloških mjera objavljenih na stranici Sveučilišta u Slavonskom Brodu:

Izvanredni studenti nastavu počinju u petak, 8. listopada prema rasporedu:

1.godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 15,30 sati u učionici br. 1, prizemlje, na adresi Dr. Mile Budaka 1. (Matematika I).

2.godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 15,30 sati u učionici br. 2, prvi kat, na adresi Dr. Mile Budaka 1. (Obradni sustavi).

3.godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo.

Početak nastave je u 15,30 sati na Strojarskom fakultetu (Trg I. B. Mažuranić), (Teorija konstruiranja)

Temeljem toga molimo Vas da na nastavu ponesete masku te da ne dolazite ukoliko imate bilo kakve respiratorne ili druge zdravstvene probleme (povišena tjelesna temperatura – veća od 37 °C, suhi kašalj, curenje nosa, umor – bol u mišićima, grlobolja, proljev, konjunktivitis, glavobolja, gubitak osjeta okusa ili mirisa, osip ili promjena boje prstiju na rukama ili nogama i sl.).

Kompletan raspored nastave nalazi se na internetskoj stranici Tehničkog odjela Sveučilišta u Slavonskom Brodu.