Erasmus+ program ključna aktivnost 1 (KA107), individualna mobilnost nastavnog osoblja, iskustva Ivica Lacković, dipl. ing. stroj., v. pred. i Petar Nakić, mag. ing. rač., pred.

Nastavnik Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, Ivica Lacković, dipl. ing. stroj., v. pred. i Petar Nakić, mag. ing. rač., pred. su bili na usavršavanju u sklopu ERASMUS+ programa, ključna aktivnost 1 (KA107) projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država  na odjelu Internacionalização Acadêmica, Universidade Paulista – UNIP, Sao Paulo, Brazil.

Svoja iskustva i dojmove će prenijeti nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije koju će održati u četvrtak, 24.2.2022. u 11:00 sati, u Dr. Mile Budaka 1.