Posjeta sajmu BIAM i zavarivanje u Zagrebu

Nastavnici Tehničkog odjela i redoviti studenti 1., 2. i 3. godine studija posjetili su BIAM – 26. međunarodni sajam alatnih strojeva i alata i ZAVARIVANJE u Zagrebu.

Studenti su se na taj način upoznali s novim tehnologijama i sustavima iz područja alatnih strojeva i alata, strojeva za obradu raznih materijala, zavarivanja, zavarenih konstrukcija, materijala, komponenti, automatizacije proizvodnje i procesa (robotika, software i inženjering), naprednih tehnologija, mjerne tehnike, kontrole kvalitete i antikorozivne zaštite) te upotpunili znanja stečena na nastavi.

Tehnički odjel je imao izložbeni štand s promidžbenim materijalima te je u okviru promocije strukovnih zanimanja predstavio svoje studijske programe i Sveučilište u Slavonskom Brodu.