Predavanje prof.dr.sc. Velimir Srića: „Izazovi obrazovanja u doba velikih promjena“

Predavanje prof.dr.sc. Velimira Sriće s nazivom „Izazovi obrazovanja u doba velikih promjena“ održati će se u utorak, 23. siječnja 2024. u 12 sati u dvorani u Zgradi 9 Sveučilišta u Slavonskom Brodu.

Pozivamo sve zainteresirane studente, nastavnike te ostale zainteresirane da nazoče ovom zanimljivom predavanju.

Prof. dr. Velimir Srića je sveučilišni profesor emeritus na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
Predaje na brojnim drugim sveučilištima i učilištima u Hrvatskoj i širom svijeta. Konzultant je u niz hrvatskih i međunarodnih tvrtki na području menadžmenta, leadershipa i informacijskih tehnologija te ekspert Svjetske banke za Change Management.
Član je Europske akademije znanosti i umjetnosti.
Napisao je stotinjak znanstvenih i stručnih knjiga za koje je dobio brojne nagrade.
Tijekom znanstvene karijere, bio je gostujući profesor na brojnim svjetskim sveučilištima: UCLA (University of California at Los Angeles), Renmin u Pekingu, IEDC na Bledu te sveučilištima u Šangaju, Cincinnatiju, Budimpešti, Grazu, Mariboru, Sarajevu, Podgorici, Rijeci, Osijeku i Splitu.
Bio je direktor Zavoda za informatičku djelatnost, Predsjednik Komiteta za znanost, tehnologiju i informatiku i član Hrvatske vlade.