Nagrađivanja izvrsnosti nastavnika i suradnika Sveučilišta

Na sjednici Senata Sveučilišta u Slavonskom Brodu održanoj 9. travnja 2024. uručene su nagrade najboljim nastavnicima i znanstvenicima za rad u 2023. godini, a temeljem članka 8. stavka 2. Pravilnika o nagrađivanju izvrsnosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Slavonskom Brodu.

U II. kategoriji nagrađivanja izvrsnosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u za najbolje ostvaren rezultat u objavama znanstvenih istraživanja u 2023. godini, nagrada je  dodijeljena pročelniku Tehničkog odjela, doc. dr. sc. Mladenu Bošnjakoviću.

Pročelniku Tehničkog odjela, doc. dr. sc. Mladenu Bošnjakoviću također je dobio nagradu i u IIl. kategoriji nagrađivanja izvrsnosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Slavonskom Brodu za najbolje ostvareni rezultati u okviru projekata suradnje s gospodarstvom u 2023. godini.